3
:
/
De relatie vormt de basis voor al jouw offertes en orders die je in MKG vastlegt. Aan de hand van deze handleiding maak je in een paar stappen eenvoudig en snel een relatie aan.
- MKG5MKG3
Binnen de module Relaties beheer je al je relaties met bijbehorende adressen en contactpersonen. Bij het aanmaken van een relatie spreken we nog niet van een klant of leverancier. Een relatie kan immers beide zijn. De basisgegevens van een dergelijke relatie hoef je maar één keer vast te leggen.
In MKG is het mogelijk met het oude documentbeheer te werken, naast (een gedeelte) van de mogelijkheden van het nieuwe documentbeheer. Het oude documentbeheer kan afzonderlijk in de module Relatiebeheer en in de overige modules aan- of uitgezet worden.