Dit artikel bevat de veelgebruikte API-aanroepen voor Artikelen en Stuklijsten.
Slimme invoer, controle en beheersing van je processen is binnen handbereik gekomen. Door de functionaliteiten Procesmeldingen en Veldvalidatie te combineren is het mogelijk om acties van gebruikers binnen MKG te signaleren en te blokkeren. In dit artikel illustreren we dit aan de hand van een voorbeeld en twee video's.
Met een aansluiting op het Smart Connected Supplier Nerwork (SCSN) wissel je orderdata geautomatiseerd uit met alle bedrijven die ook aangesloten zijn op het netwerk.
Voor de diverse processen kent MKG nummerreeksen die al dan niet boekjaarafhankelijk zijn. Je kunt de standaard hanteren van MKG of een eigen procesnummering toepassen. In dit artikel lees je hoe je de nummering van jouw processen kunt inrichten en automatiseren.
Dit artikel beschrijft de administratie-instellingen op het tabblad 'Calculatie'. Op dit tabblad vind je de instellingen voor 'Calculaties', 'Acties alleen uitvoeren op eindproduct', 'Stuklijsten' en 'Stuklijsten/Calculaties/Productieorders'.
De offerteprijs kun je onderbouwen met een calculatie. Voordat je gaat calculeren zul je de verkoopofferte eerst in calculatie moeten nemen. In dit artikel lees je hoe je een verkoopofferteregel aanmaakt, hoe je deze vervolgens vult met relevante gegevens en in calculatie neemt.
Productieorders kunnen op basis van bestaande structuren en gegevens gemakkelijk worden aangemaakt. In deze situaties blijft invoer beperkt of is zelfs volledig overbodig. Deze handleiding laat zien hoe je een productieorder handmatig in kunt voeren.
Artikelen zijn producten die verkocht, ingekocht en of geproduceerd worden. Met behulp van Artikelbeheer in MKG kunnen artikelen worden vastgelegd en beheerd.