3
:
/
- MKG5
Om de kostprijs van een order compleet en juist vast te leggen in MKG zal de nacalculatie verwerkt moeten worden. Dit is de derde stap in de periodeafsluiting. Nadat de openstaande behoefte is voorzien, moeten de uren definitief worden verwerkt en productieorders worden afgerond.
Om het financiële resultaat aan het eind van een periode (jaar, kwartaal, maand) zuiver in beeld te brengen moeten een aantal stappen worden doorlopen. In dit artikel wordt stap 3 behandeld: het verwerken van de nacalculatie.
Om het financiële resultaat aan het eind van een periode (jaar, kwartaal, maand) zuiver in beeld te brengen moeten er een aantal stappen worden doorlopen. Deze checklist dient als rode draad bij het uitvoeren van de periodeafsluiting in MKG.