Het kan voorkomen dat je vergeten bent om een offerteregel toe te voegen aan een verkooporder. In dit item leggen we uit hoe je dit kunt oplossen.
MKG biedt de mogelijkheid voor een snelle en efficiënte afhandeling van het koppelen en archiveren van documenten in verschillende MKG processen.
Wanneer de module Documentbeheer actief is, kun je een of meer bestanden verslepen naar MKG en vervolgens beheren. Je kunt vervolgens een koppeling maken met een of meer processen in MKG. Bijvoorbeeld een gescande prijsaanvraag aan een offerteregel of een tekening aan een artikel.
In MKG kun je voor een verkoopofferte de verkoopprijs bepalen. Hiervoor wordt een calculatie gemaakt die gekoppeld wordt aan de verkoopofferteregel. Per regel wordt een aparte calculatie gemaakt. Dit maakt het mogelijk dat de productieorder wordt opgebouwd op basis van de reeds gemaakte calculatie.