SalCon is dé 3D configuratieoplossing van Virtutec, toegespitst op gebruik in marketing en sales. Laat klanten snel en levensecht zien waarover het salesgesprek gaat. Geef een virtuele tour in VR, AR of Web3D nog voordat het product geleverd is. Of voorzie dealers en vertegenwoordigers van een digitale productconfigurator die ver uitsteekt boven welke brochure dan ook! Met deze integratie koppel je deze CPQ configurator eenvoudig aan je CRM of ERP systeem.
Onder het tabblad 'Inkooporder' van de module Administratie instellingen vind je het tabblad 'Status en acties'. Hierop kun je de statussen en acties voor het inkooporderproces inrichten.
Om de bedrijfsprocessen te beheren maakt MKG gebruik van het status-en-actiemodel. Na het uitvoeren van een actie verandert de status van een proces. Dit artikel biedt een overzicht van de beschikbare statussen en acties in het inkooporderproces.