Dit artikel bevat de veelgebruikte API-aanroepen voor Inkooporders.
- MKG5MKG004
Ten behoeve van de te verwachten uitgaven moeten per onderwerp een aantal uitgangspunten worden ingesteld. Deze worden hier nader uitgewerkt.
Op het tabblad 'Financieel > Processen' in de module Administratie instellingen vind je de instellingen voor 'Automatische boekingen', 'Dagboeken' en 'Verdeling nettoprijs verkoop'.
Een relatie kan zowel naar een debiteur als een crediteur verwijzen. Eerst wordt de relatie aangemaakt. Vanuit deze relatie wordt een debiteur en/of een crediteur aangemaakt. De NAW-gegevens hoeven op deze wijze maar eenmalig ingevoerd te worden, waardoor fouten voorkomen kunnen worden.
Om de bedrijfsprocessen te beheren maakt MKG gebruik van het status-en-actiemodel. Na het uitvoeren van een actie verandert de status van een proces. Dit artikel biedt een overzicht van de beschikbare statussen en acties in het inkooporderproces.