Dit artikel bevat de veelgebruikte API-aanroepen voor Productielocaties.
- MKG5MKG3
Elke lijst kun je aanpassen al naar gelang je op dat moment wilt zien. Door van deze schermindeling een Weergave te maken kun je met één druk op de knop elke keer dezelfde view krijgen. In deze video zie je een paar mogelijkheden om je eigen weergave te creëren die je zelfs kunt delen met collega's.
Dit artikel beschrijft de administratie-instellingen op het tabblad 'Status en acties'. Op dit tabblad vind je de standaard inrichting van het status-en-actiemodel van de calculatie.
Dit artikel beschrijft de administratie-instellingen op het tabblad 'Status en acties'. Op dit tabblad vind je de standaard inrichting van het status-en-actiemodel van de verkoopofferte.
- MKG004
Het handboek volgt de verschillende onderwerpen rondom rapportage in MKG. Stapsgewijs worden de onderwerpen beschreven met als leidraad het aanmaken van een nieuw rapport.
Op diverse plekken in het systeem kunnen zaken worden ingericht om het gebruik van de Shop Floor te vereenvoudigen. Hier lees je hoe je dit in kunt richten.
Zodra de inrichting succesvol voltooid is, kan begonnen worden met het invoeren van de werkelijke rapportopdrachten. Batch rapportage is het gepland aanmaken van xml-bestanden en andere exportformaten. Bij het gebruik van de batch rapportage dient de report broker actief te zijn.
De inrichting van de report broker is afhankelijk van de gebruikte Progress-versie. In deze handleiding wordt de inrichting van versies 9 en 10 toegelicht.
- MKG5MKG004
Afhankelijk van de situatie en eisen kan een autorisatiemodel variëren van relatief simpel tot complex. Noodzakelijke kennis van de MKG software en database structuur is daarbij een vereiste. In deze handleiding wordt onderscheid gemaakt tussen een eenvoudige en een uitgebreide autorisatie.
Met de module Uren klokken kunnen (indirecte) medewerkers, meestal ook MKG-gebruikers, hun uren klokken. Zij kunnen in de MKG client direct via de statusbalk hun uren registreren. De inrichting en het boeken van deze uren worden in dit artikel behandeld.
- MKG5MKG004
Het is mogelijk om in MKG de financiële gegevens van meerdere administraties te consolideren. Stem de inrichting hiervan bij voorkeur af met de MKG consultant of de MKG Helpdesk.
In deze tabel staat de inrichting voor het maken van externe documenten, zoals Word-documenten en faxen. Deze zijn aan te maken in Relatiebeheer, tabblad Onderhoud, bij Brieven/Faxen. Mits ervoor gekozen is in de administratie-instellingen om deze onderdelen te laten zien.
Op het tabblad 'Artikelen > Voorraad' van de Administratie instellingen vind je de instellingen voor Voorraad type 4/Voorraad type 5.
Om de bedrijfsprocessen te beheren maakt MKG gebruik van het status-en-actiemodel. Na het uitvoeren van een actie verandert de status van een proces. Dit artikel biedt een overzicht van de beschikbare statussen en acties in het inkooporderproces.