Dit artikel bevat de veelgebruikte API-aanroepen voor Productielocaties.
- Systeem, ActielijstenVerkoop, Verkoopoffertes ActielijstVerkoop, Verkooporders ActielijstEngineering, Calculaties ActielijstProductie, Productieorders ActielijstInkoop, Offerteaanvragen ActielijstInkoop, Inkooporders ActielijstVoorraad, Voorraad ActielijstUren, Actielijst Raadplegen urenMKG Nieuws, Nieuw in MKGMKG5MKG3
De MKG5 ERP-software is speciaal ontwikkeld voor maakbedrijven met een uitgebreide administratie. Alle logistieke en financiële processen zijn in één systeem ondergebracht, waardoor je razendsnel de juiste data tot je beschikking hebt.
Ten behoeve van productielocaties kent de Voorraadlijst een Ophaallijst en een Neerleglijst. Dit artikel biedt een toelichting op beide lijsten, waarbij met name de status van de productielocatie centraal staat.
- Smart Client
Met de functionaliteit 'Productielocaties' kunnen halffabricaten en bewerkt materiaal tijdens het productieproces getraceerd worden. Een productiemedewerker weet zo altijd waar de halffabricaten na de voorgaande bewerking zijn neergelegd. In dit artikel lees je hoe je met productielocaties kunt werken in de Shop Floor.