4
:
/
Deze handleiding is bedoeld om inzicht te verkrijgen in de bediening en het algemeen gebruik van de MKG software. In dit onderdeel: MKG opstarten en uitleg van de schermopbouw.
Op te roepen vanuit: MKG menu >> Systeem >> Administratie kruistabel. Daarnaast de benodigde toelichting bij de velden die beschikbaar zijn in deze tabel.
- MKG5MKG3MKG004
De 'Productieorder actielijst' is vanuit het MKG menu te benaderen, maar wordt ook opgeroepen bij het kiezen van een actieknop op de productieorder. In de 'Productieorder actielijst' kan gewerkt worden met selectievoorwaarden.
In de module Roosterbeheer worden dienstroosters en afwijkingen in een dienstrooster toegekend aan medewerkers om ervoor te zorgen dat uren volgens de contracturen worden verantwoord.