Aanpassingen aan het MKG Menu


Om de modules via het MKG Menu beter te kunnen vinden hebben we naast een alfabetische sortering enkele onderverdelingen gemaakt.


Prijzen

Aan het menu van de categorieën Artikelen, Inkoop en Verkoop hebben we het onderdeel 'Prijzen' toegevoegd. Deze modules worden gebruikt voor de prijsbepaling binnen verkooporders, inkooporders en productieorders.


Rooster

In het menu van de categorie Uren vind je het onderdeel 'Rooster'. Hieronder vallen de modules die nodig zijn voor het inrichten van een rooster voor een medewerker.


Lay-outs

Aan het menu van Inkoop, Verkoop en Rapportage hebben we het onderdeel 'Layouts' toegevoegd. Met de modules die hieronder vallen, kun je inrichten welke exportacties uitgevoerd moeten worden bij het uitvoeren van acties, zoals bevestigen, factureren en bestellen.

De modules 'Inkoop bestelopdracht layout', 'Inkoop goederenontvangst layout', 'Inkoopfactuur layout' en 'Offerteaanvraag layout' hebben we van Rapportage verplaatst naar Inkoop. En onder Verkoop zul je de modules 'Verkoop factuur layout', 'Verkoop opdrachtbevestiging layout', 'Verkoop pakbon layout' en 'Verkoopofferte layout' aantreffen.

De 'overkoepelende' module 'Basis rapporten layouts' vind je, zoals voorheen, onder Rapportage terug.


Release notes | Gerelateerd:


  • Gepubliceerd:9 sep 2019 07:39
  • Laatste update:9 sep 2019 07:39
  • TypeRelease notes
  • Categorie
  • Product
  • Versie
    005.036.013
  • Beschikbaarheid
    Openbaar